top of page
Analýzu dat

Dočasné řízení firmy

Dočasné řízení podniku s plněním strategických úkolů nebo příprava prostředí k nástupu nového člena managementu. Dočasný management je také využíván před realizací záměru prodeje firmy.
vedle Management.jpg

Odborný asistent vlastníků

Pomůžeme vám s dílčími úkoly, jejichž plnění si žádá praxi a znalost práce managementu. Může se například jednat o nárčná zadaní, která nelze sdílet se stávajícím personálem.

Finanční řízení

Revize finančního řízení, práce s kapitálem, finanční plánování, kalkulace. Pomůžeme vám rozklíčovat ekonomická rizika, optimalizovat cizí zdroje apod.

Řízení personálních nákladů

Můžeme pro vás být externím personálním manažerem, nastavíme personální procesy nebo mzdový řád a odměňování zaměstnanců. Změříme spokojenost zaměstnanců. Umíme za vás udělat výběrové řízení.
vedle Controlling.jpg

Mentoring

Nezávislé konzultace témat z oblasti řízení firmy, sdílení zkušeností, pomoc ve slabých oblastech řízení. Neovlivněný "parťák", zdravá oponentura.
vedla Koučink (2).jpg

Koučink

Koučink zaměstnanců vede ke zvýšení produktivity a přidanéhodnoty zaměstnance firmě. Jedná se o práci se zaměstnancem, při které objevuje svůj potenciál a řeší témata důležitá pro jeho spokojenost.
vedle Procesy.jpg

Řízení firemních projektů

Zhmotníme vaše vize tím, že si převezmeme řízení konkrétního projektu uvnitř podniku a dovedeme jej k cíli. Pracujeme i v rámci změnového managementu.

Start-up management

Jsme u vzniku nových firem, kterým předáváme cenné zkušenosti od samotného založení firmy, aktivně spolupracujeme na prvních krocích nutných pro vznik firmy. 
bottom of page