top of page

chci se posunout

řeším výzvu

řeším problém

chci být šťastnější

mám téma k diskusi

chci změnu

chci být lepší

Přidat nadpis (2).png
Přidat nadpis (1).png

co do životopisu

zkušební pohovor

záludné otázky na pohovoru

zkušební doba

holka I.png
  • sezení s klientem obvykle trvá jednu hodinu nebo déle, vyžaduje-li to situace

  • setkat se můžeme osobně nebo on-line

  • délka spolupráce závisí na Vašich potřebách a tématech, četnost bývá 1x až 4x za měsíc po dobu pořeby

  • běžně řešíme: mezilidské vztahy, partnerské vztahy, rodinu, kariéru, osobní rozvoj, aktuální výzvy a problémy, vyhoření

  • kouč nikdy nesoudí Vaše téma

  • nebojte se osobních témat, která třeba nemůžete sdílet s nikým jiným

  • kouč nepracuje za Vás, ale s Vámi - Vy jste ten největší odborník sám na sebe

  • kouč Vás vede k hledání řešení a realizaci

  • kouč je orientován na Vaší budoucnost

  • kouč vás vede k sebekoučování

Reference.png

Kouč Martin mi byl doporučen kamarádem. Dlouho jsem přemýšlel a potom se odhodlal kouče kontaktovat. Moje téma bylo rodinného charakteru. Pomocí Martina se mi podařilo v sobě samém hledat řešení. Kouč mi pomohl položit si správné otázky a najít řešení. Mimo to mě učí jak sám k sobě přistupovat tak, abych kouče nepotřeboval. Martina určitě doporučuji všem, kteří se chtějí v některých oblastech posunout. Má vyspělou osobnost a hlavně je velmi příjemné povídat si s ním. Z člověka po pár minutách spadne prvotní nedůvěra a je schopen otevřít nejrůznější témata, jakoby mluvil s důvěrným přítelem. Filip J.

Svojí profesní dráhu jsem začal na pozici dispečera v mezinárodní logistické společnosti. Spolupráce s Martinem mi pomohla objevit vlastní potenciál a postupně jsem se dostal přes střední management až na pozici manažera v odvětví automotive.  Koučink mi pomohl poznat a rozvíjet mé silné stránky a pracovat se slabými. Díky tomu, že mě kouč naučil poznat sám sebe jsem schopný prosadit se a na problémy nahlížet jako na výzvy. Osobně považuji spolupráci s Martinem za velké štěstí, které mi pomohlo v rozvoji kariéry a naplnění mých profesních cílů. Patrik E.

Martin Event - osobní kouč

9_edited.jpg

Téměř 20 let práce s lidmi v profesní i osobní rovině společně s kurzem kouče, více než 300 hodinami koučování, schopností naslouchat a vysokou mírou empatie zásadně zvyšuje pravděpodobnost, že společně dosáhneme vašeho cíle nebo vyřešíme životní výzvu... Žádné téma není tabu. Kouč nikdy nesoudí, je nestranný. I zdánlivě malé, osobní téma může být pro vaše štěstí zásadním. 

bottom of page